Yume System

Maklumat Untuk Berhubung

Yume System
2, Jalan Ronggeng 19, Taman Nesa, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 07-557 8789
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Software Company, Computer Software Store
Kod ISIC
4741

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Yume System?

Nombor telefon Yume System ialah 07-557 8789.
Q2

Dimanakah lokasi Yume System?

Yume System berlokasi di 2, Jalan Ronggeng 19, Taman Nesa, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia.
Q3

Apakah hari Yume System dibuka?

Yume System ialah open Isn–Sel 9:00 PG–6:00 PG; Rab–Jum 9:00 PG–6:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Yume System?

Anda boleh menghubungi Yume System dengan nombor telefon ini 07-557 8789.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

2, Jalan Ronggeng 19, Taman Nesa, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 81300

Perniagaan di 81300: 33,498
81300 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  16%
Lain-lain:  60%

Harga

murah:  51%
sederhana:  46%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

7:  63%
16:  11%
12:  10%
19:  5%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Skudai:  5%
Taman Impian Emas:  6%
Taman Sutera Utama:  9%
Taman Ungku Tun Aminah:  17%
Taman Universiti:  14%
Lain-lain:  48%
+

Menulis ulasan