Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Yeoh's Bah Ku Teh
Maklumat Untuk Berhubung
Yeoh's Bah Ku Teh
No. 95 7, Jalan SS 21/3, Damansara Utama, Selangor, 47400 Petaling Jaya, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
017-276 6634
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Peta
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Yeoh's Bah Ku Teh?
Nombor telefon Yeoh's Bah Ku Teh ialah
017-276 6634
.
Q2
Dimanakah lokasi Yeoh's Bah Ku Teh?
Yeoh's Bah Ku Teh berlokasi di
No. 95 7, Jalan SS 21/3, Damansara Utama, Selangor, 47400 Petaling Jaya, Malaysia
.
Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Yeoh's Bah Ku Teh?
Anda boleh menghubungi Yeoh's Bah Ku Teh dengan nombor telefon ini
017-276 6634
.
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
No. 95 7, Jalan SS 21/3, Damansara Utama, Selangor, 47400 Petaling Jaya, Malaysia
De'Pourhouse
Perniagaan di alamat ini
Klinik Pakar Kulit Koh
Kesihatan dan perubatan
兰子优选中国超市(PJ Uptown)
Perniagaan di alamat ini
Atm - Maybank Damansara Uptown
Bank
Uptown Conference Centre
Perniagaan di alamat ini
Yong Kee
Restoran Cina
+
Perniagaan di Poskod 47400
Perniagaan di 47400:
11,782
Kategori
Shopping:
23%
Restaurants:
17%
Professional Services:
17%
Lain-lain:
44%
Harga
murah:
47%
sederhana:
44%
Mahal:
5%
Sangat Mahal:
5%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
80%
12:
8%
Lain-lain:
12%
Kejiranan
Damansara Intan:
11%
Damansara Jaya:
13%
Damansara Utama:
40%
Kampung Sungai Kayu Ara:
8%
Taman Sea:
8%
Lain-lain:
20%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda