Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Uncle Ting's Kitchen
Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Maklumat Untuk Berhubung
Uncle Ting's Kitchen
J-G-60, Block J, KK Times Square, 1, 88100 Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon Bersejarah:
013-394 2689
Waktu Bersejarah:
Pamer
Isnin
7:00 PG – 3:00 PTG
Selasa
7:00 PG – 3:00 PTG
Rabu
7:00 PG – 3:00 PTG
Khamis
7:00 PG – 3:00 PTG
Jumaat
7:00 PG – 3:00 PTG
Sabtu
7:00 PG – 3:00 PTG
Ahad
7:00 PG – 3:00 PTG
Profil Facebook:
Melawat
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran.
industri
Restoran
Terlibat dalam:
Restoran dan aktiviti-aktiviti khidmat makanan bergerak
Kod ISIC
5610
Soalan & Jawapan
Q1
Dimanakah lokasi Uncle Ting's Kitchen?
Uncle Ting's Kitchen berlokasi di
J-G-60, Block J, KK Times Square, 1, 88100 Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia
.
Q2
Apakah hari Uncle Ting's Kitchen dibuka?
Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Uncle Ting's Kitchen ialah open Isn–Ahd 7:00 PG–3:00 PTG .
Q3
Apakah alamat laman sesawang (URL) Uncle Ting's Kitchen?
Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Uncle Ting's Kitchen, tetapi anda boleh mencari Uncle Ting's Kitchen di
Facebook
.
+
Syarikat Serupa Berdekatan
新布兰大排檔
Restoran
0.71 km ·
Kampung Sembulan
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
J-G-60, Block J, KK Times Square, 1, 88100 Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia
CaffeBene Imago Mall
Kafe
Grace Chaw & Co.
Perniagaan di alamat ini
Guardian
Perniagaan di alamat ini
Madam Kwan’s Imago
Restoran
Outfitters Borneo Sdn. Bhd.
Perniagaan di alamat ini
5° Celsius Kiosk Imago
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 88100
Perniagaan di 88100:
1,640
Kategori
Shopping:
19%
Restaurants:
17%
Hotels & Travel:
12%
Lain-lain:
51%
Harga
sederhana:
50%
murah:
39%
Mahal:
9%
Sangat Mahal:
2%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
88:
77%
16:
7%
Lain-lain:
15%
Kejiranan
Karamunsing:
6%
Pekan Tanjung Aru:
8%
Sembulan:
5%
Tanjung Aru:
28%
Lain-lain:
53%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda