Timber Hardware Trading Co.
Maklumat Untuk Berhubung
Timber Hardware Trading Co.478, Jalan Puchong, Taman Kuchai, 58200 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah | Isnin | |
| Selasa | |
| Rabu | |
| Khamis | |
| Jumaat | |
| Sabtu | |
| Ahad | |
industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Building Materials Store
Kod ISIC
4752
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Timber Hardware Trading Co.?
Nombor telefon Timber Hardware Trading Co. ialah 03-7784 9927.Q2
Dimanakah lokasi Timber Hardware Trading Co.?
Timber Hardware Trading Co. berlokasi di 478, Jalan Puchong, Taman Kuchai, 58200 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia.Q3
Apakah hari Timber Hardware Trading Co. dibuka?
Timber Hardware Trading Co. ialah open Isn–Sab 8:00 PG–5:30 PTG; ditutup Ahd .Q4
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Timber Hardware Trading Co.?
Anda boleh menghubungi Timber Hardware Trading Co. dengan nombor telefon ini 03-7784 9927. +Perniagaan Tambahan di Alamat ini
478, Jalan Puchong, Taman Kuchai, 58200 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
+Perniagaan di Poskod 58200
Perniagaan di 58200: 18,678
Kategori
Professional Services: 14%
Kejiranan
Kuchai Entrepreneurs Park: 15%
+