The Nomad Group Bhd.

Maklumat Untuk Berhubung

The Nomad Group Bhd.
Level 16, Menara Hap Seng, Jalan P. Ramlee, 50250, Wilayah Persekutuan, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, 50450 Kuala Lumpur, Federal
Dapatkan Petunjuk Arah
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Peta

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk The Nomad Group Bhd.?

Nombor telefon The Nomad Group Bhd. ialah 03-9236 7222.
Q2

Dimanakah lokasi The Nomad Group Bhd.?

The Nomad Group Bhd. berlokasi di Level 16, Menara Hap Seng, Jalan P. Ramlee, 50250, Wilayah Persekutuan, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, 50450 Kuala Lumpur, Federal.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk The Nomad Group Bhd.?

Anda boleh menghubungi The Nomad Group Bhd. dengan nombor telefon ini 03-9236 7222.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
www.thenomad.com.mymar.com@thenomad.com.my
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Level 16, Menara Hap Seng, Jalan P. Ramlee, 50250, Wilayah Persekutuan, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, 50450 Kuala Lumpur, Federal
+

Perniagaan di Poskod 50250

Perniagaan di 50250: 4,927
50250 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  16%
Professional Services:  13%
Lain-lain:  49%

Harga

sederhana:  45%
murah:  38%
Mahal:  13%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  86%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bukit Bintang:  36%
Chow Kit:  5%
Golden Triangle:  11%
Kuala Lumpur:  25%
Kuala Lumpur City Center:  12%
Lain-lain:  12%
+

Menulis ulasan