The Australian Property Gallery

5.0 ★★★★★ 10+ ulasan

Kenalan Perniagaan

Sean Niven

CEO

Maklumat Untuk Berhubung

The Australian Property Gallery
Level 2, P-16 Gourmet Street, Icon City 1B Jalan SS 8/39
Kuala Lumpur, 47300
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7866 0815
Profil Facebook: Melawat
CallE-Mel
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

The Australian Property Gallery terletak di Kuala Lumpur.
Pekerja: <25

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk The Australian Property Gallery?

Nombor telefon The Australian Property Gallery ialah 03-7866 0815.
Q2

Dimanakah lokasi The Australian Property Gallery?

The Australian Property Gallery berlokasi di Level 2, P-16 Gourmet Street, Icon City 1B Jalan SS 8/39, Kuala Lumpur, 47300.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk The Australian Property Gallery?

Sean Niven (CEO) di The Australian Property Gallery.
Q4

Adakah terdapat perhubungan lain bersekutu dengan The Australian Property Gallery?

Kami mempunyai 2 maklumat tambahan untuk dihubungi untuk The Australian Property Gallery. Termasuklah: Jimmy Chong & Brian Wong.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) The Australian Property Gallery?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk The Australian Property Gallery, tetapi anda boleh mencari The Australian Property Gallery di Facebook.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
australianpropertygallery.com
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Level 2, P-16 Gourmet Street, Icon City 1B Jalan SS 8/39 Kuala Lumpur, 47300
+

Perniagaan di Poskod 47300

Perniagaan di 47300: 9,114
47300 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  16%
Professional Services:  12%
Lain-lain:  48%

Harga

murah:  50%
sederhana:  41%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  75%
12:  9%
16:  5%
Lain-lain:  10%

Kejiranan

SS 2:  58%
Taman Universiti:  9%
Lain-lain:  33%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay5.0★★★★★10+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.