Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Sigma Koki
Maklumat Untuk Berhubung
Sigma Koki
The Gallery, Lot 1-8, No. 1, Medan Batu Lanchang, 11600 George Town, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
04-655 2671
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
Sigma Koki terletak di George Town, Pulau Pinang.
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Sigma Koki?
Nombor telefon Sigma Koki ialah
04-655 2671
.
Q2
Dimanakah lokasi Sigma Koki?
Sigma Koki berlokasi di
The Gallery, Lot 1-8, No. 1, Medan Batu Lanchang, 11600 George Town, Malaysia
.
Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Sigma Koki?
Anda boleh menghubungi Sigma Koki dengan nombor telefon ini
04-655 2671
.
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
The Gallery, Lot 1-8, No. 1, Medan Batu Lanchang, 11600 George Town, Malaysia
Dynaseiki Industrial Supplies Sdn Bhd
Perniagaan di alamat ini
Dynaseiki Industrial Supplies Sdn Bhd
Perniagaan di alamat ini
KSS
Perniagaan di alamat ini
Kohzu
Perniagaan di alamat ini
Techno-Drive
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 11600
Perniagaan di 11600:
8,367
Kategori
Shopping:
20%
Restaurants:
14%
Lain-lain:
65%
Harga
murah:
64%
sederhana:
32%
Mahal:
4%
Sangat Mahal:
0%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
4:
70%
12:
11%
16:
10%
Lain-lain:
9%
Kejiranan
Jelutong:
34%
Taman Continental:
6%
Taman Desa Green:
6%
Taman Jelutong:
5%
Lain-lain:
49%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda