Sia Dental Surgery

Maklumat Untuk Berhubung

Sia Dental Surgery
9a, Jalan SJ 17, Taman Selayang Jaya, 68100 Batu Caves, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-6120 6466
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Doktor Gigi.
industri
Perubatan »  Doktor Gigi
Terlibat dalam:
Doktor Gigi
Kod ISIC
8620

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Sia Dental Surgery?

Nombor telefon Sia Dental Surgery ialah 03-6120 6466.
Q2

Dimanakah lokasi Sia Dental Surgery?

Sia Dental Surgery berlokasi di 9a, Jalan SJ 17, Taman Selayang Jaya, 68100 Batu Caves, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Sia Dental Surgery dibuka?

Sia Dental Surgery ialah open Isn–Jum 9:30 PG–7:00 PTG; Sab 9:30 PG–5:00 PTG; ditutup Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Sia Dental Surgery?

Anda boleh menghubungi Sia Dental Surgery dengan nombor telefon ini 03-6120 6466.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Sia Dental Surgery?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Sia Dental Surgery, tetapi anda boleh mencari Sia Dental Surgery di Facebook.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
www.klinikpergigiansia.com/index.html
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

9a, Jalan SJ 17, Taman Selayang Jaya, 68100 Batu Caves, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 68100

Perniagaan di 68100: 32,137
68100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  13%
Industry:  11%
Automotive:  11%
Lain-lain:  43%

Harga

sederhana:  50%
murah:  44%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  69%
12:  9%
16:  5%
Lain-lain:  16%
+

Menulis ulasan