Secret Recipe
2.6 ★★★★★ 50+ ulasan
Maklumat Untuk Berhubung
| Isnin | |
| Selasa | |
| Rabu | |
| Khamis | |
| Jumaat | |
| Sabtu | |
| Ahad | |
Penerangan Perniagaan
Secret Recipe terletak di Petaling Jaya, Selangor.
industri
Restoran
Terlibat dalam:
Asian Restaurant
Kod ISIC
5610
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Secret Recipe?
Nombor telefon Secret Recipe ialah 03-7726 4950.Q2
Dimanakah lokasi Secret Recipe?
Secret Recipe berlokasi di 1 Utama Shopping Centre, Petaling Jaya, Selangor, 47800.Q3
Apakah hari Secret Recipe dibuka?
Secret Recipe ialah open Isn, Ahd 12:00 PTG–9:00 PTG; Sel, Kha 1:00 PTG–10:00 PTG; Rab, Jum–Sab 12:00 PTG–10:00 PTG .Q4
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Secret Recipe?
Anda boleh menghubungi Secret Recipe dengan nombor telefon ini 03-7726 4950.Q5
Apakah alamat laman sesawang (URL) Secret Recipe?
Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Secret Recipe, tetapi anda boleh mencari Secret Recipe di
Foursquare.
+Perniagaan Tambahan di Alamat ini
1 Utama Shopping Centre Petaling Jaya, Selangor, 47800
1 Utama Parking
Lot letak kereta dan garaj
Baba Nyonya House @ 1 Utama Shopping Centre
Kafe
DKNY Jeans
Kedai pakaian
Dataran Car Park
Lot letak kereta dan garaj
Duck Store 1 Utama
Perniagaan di alamat ini
Fred Perry
Perniagaan di alamat ini
Lihat lebih banyak perniagaan di alamat ini +Perniagaan di Poskod 47800
Perniagaan di 47800: 3,119
+Maklum Balas Perniagaan
★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay2.6★★★★★50+ ulasan di tempat lain
0 Ulasan
Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.