Rumatamu Home Spa

3.7 ★★★ 10+ ulasan

Maklumat Untuk Berhubung

Rumatamu Home Spa
Solaris Dutamas) A2-U1-5, Solaris Dutamas, No 1 Jalan Dutamas 1, 50480 Kuala Lumpur.
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-6205 3624
Profil Facebook: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Peta

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Rumatamu Home Spa?

Nombor telefon Rumatamu Home Spa ialah 03-6205 3624.
Q2

Dimanakah lokasi Rumatamu Home Spa?

Rumatamu Home Spa berlokasi di Solaris Dutamas) A2-U1-5, Solaris Dutamas, No 1 Jalan Dutamas 1, 50480 Kuala Lumpur., 51200.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Rumatamu Home Spa?

Anda boleh menghubungi Rumatamu Home Spa dengan nombor telefon ini 03-6205 3624.
Q4

Apakah alamat laman sesawang (URL) Rumatamu Home Spa?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Rumatamu Home Spa, tetapi anda boleh mencari Rumatamu Home Spa di Facebook.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
admin@jarispa.com
+

Perniagaan di Poskod 51200

Perniagaan di 51200: 13,591
51200 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  21%
Automotive:  16%
Professional Services:  12%
Industry:  11%
Restaurants:  10%
Lain-lain:  30%

Harga

sederhana:  51%
murah:  43%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  79%
12:  7%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Jalan Ipoh:  9%
Segambut:  6%
Taman Kok Lian:  8%
Taman Mastiara:  6%
Taman Segambut:  8%
Lain-lain:  62%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay3.7★★★10+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.