Restoran Kak July Maimbaw
Maklumat Untuk Berhubung
Restoran Kak July Maimbaw68, Kampung Sungai Chinchin, 53000 Kuala Lumpur, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah | Isnin | |
| Selasa | |
| Rabu | |
| Khamis | |
| Jumaat | |
| Sabtu | |
| Ahad | |
Penerangan Perniagaan
Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran.
industri
Restoran
Terlibat dalam:
Restoran dan aktiviti-aktiviti khidmat makanan bergerak
Kod ISIC
5610
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Restoran Kak July Maimbaw?
Nombor telefon Restoran Kak July Maimbaw ialah 017-309 4802.Q2
Dimanakah lokasi Restoran Kak July Maimbaw?
Restoran Kak July Maimbaw berlokasi di 68, Kampung Sungai Chinchin, 53000 Kuala Lumpur, Selangor, Malaysia.Q3
Apakah hari Restoran Kak July Maimbaw dibuka?
Restoran Kak July Maimbaw ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–8:00 PTG .Q4
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Restoran Kak July Maimbaw?
Anda boleh menghubungi Restoran Kak July Maimbaw dengan nombor telefon ini 017-309 4802. +Syarikat Serupa Berdekatan
+Perniagaan di Poskod 53000
Perniagaan di 53000: 2,025
Kategori
Professional Services: 12%
+