Perniagaan Serbuk kopi Ling Kee

Maklumat Untuk Berhubung

Perniagaan Serbuk kopi Ling Kee
38, Jalan Pahlawan 2, Taman Ungku Tun Aminah, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 07-556 9336
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai runcit dan pasar raya.
industri
makanan »  Kedai runcit dan pasar raya
Terlibat dalam:
Kedai runcit
Kod ISIC
4711

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Perniagaan Serbuk kopi Ling Kee?

Nombor telefon Perniagaan Serbuk kopi Ling Kee ialah 07-556 9336.
Q2

Dimanakah lokasi Perniagaan Serbuk kopi Ling Kee?

Perniagaan Serbuk kopi Ling Kee berlokasi di 38, Jalan Pahlawan 2, Taman Ungku Tun Aminah, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Perniagaan Serbuk kopi Ling Kee?

Anda boleh menghubungi Perniagaan Serbuk kopi Ling Kee dengan nombor telefon ini 07-556 9336.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

38, Jalan Pahlawan 2, Taman Ungku Tun Aminah, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 81300

Perniagaan di 81300: 33,498
81300 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  16%
Lain-lain:  60%

Harga

murah:  51%
sederhana:  46%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

7:  63%
16:  11%
12:  10%
19:  5%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Skudai:  5%
Taman Impian Emas:  6%
Taman Sutera Utama:  9%
Taman Ungku Tun Aminah:  17%
Taman Universiti:  14%
Lain-lain:  48%
+

Menulis ulasan