Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Perawan Exclusive
Maklumat Untuk Berhubung
Perawan Exclusive
11, Jalan Pintar 2b, Taman Universiti, 43000 Kajang, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
019-515 9546
Waktu:
Pamer
Isnin
8:00 PG – 5:00 PTG
Selasa
8:00 PG – 5:00 PTG
Rabu
8:00 PG – 5:00 PTG
Khamis
8:00 PG – 5:00 PTG
Jumaat
8:00 PG – 1:00 PTG
2:30 PTG – 5:00 PTG
Sabtu
Ditutup
Ahad
Ditutup
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai pakaian.
industri
Membeli belah
»
Kedai pakaian
Terlibat dalam:
Jualan runcit pakaian, artikel kasut dan kulit di kedai-kedai khusus
Kod ISIC
4771
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Perawan Exclusive?
Nombor telefon Perawan Exclusive ialah
019-515 9546
.
Q2
Dimanakah lokasi Perawan Exclusive?
Perawan Exclusive berlokasi di
11, Jalan Pintar 2b, Taman Universiti, 43000 Kajang, Selangor, Malaysia
.
Q3
Apakah hari Perawan Exclusive dibuka?
Perawan Exclusive ialah open Isn–Kha 8:00 PG–5:00 PTG; Jum 8:00 PG–1:00 PTG, 2:30 PTG–5:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q4
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Perawan Exclusive?
Anda boleh menghubungi Perawan Exclusive dengan nombor telefon ini
019-515 9546
.
+
Syarikat Serupa Berdekatan
Hotspot Printing
Kedai pakaian
2.83 km ·
No 29
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
11, Jalan Pintar 2b, Taman Universiti, 43000 Kajang, Selangor, Malaysia
Simply Coway
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 43000
Perniagaan di 43000:
11,749
Kategori
Shopping:
21%
Restaurants:
16%
Lain-lain:
63%
Harga
sederhana:
51%
murah:
44%
Mahal:
4%
Sangat Mahal:
1%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
60%
12:
11%
19:
7%
16:
6%
Lain-lain:
15%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda