Peng Yam Enterprise Sdn Bhd

Kenalan Perniagaan

Jimmy Neoh

Director/CEO/General Manager

Maklumat Untuk Berhubung

Peng Yam Enterprise Sdn Bhd
No. 43, Jalan SS 26/15, Taman Mayang Jaya, 47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7803 3605
Telefon: 012-323 0096
Waktu: Pamer
Mesin Fax: 03-7803 0632
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
CallE-Mel
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Malaysia GST Number: 001985413120
industri
Servis Rumah
Terlibat dalam:
Gas Company
Kod ISIC
3520

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Peng Yam Enterprise Sdn Bhd?

Nombor telefon Peng Yam Enterprise Sdn Bhd ialah 03-7803 3605.
Q2

Dimanakah lokasi Peng Yam Enterprise Sdn Bhd?

Peng Yam Enterprise Sdn Bhd berlokasi di No. 43, Jalan SS 26/15, Taman Mayang Jaya, 47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Peng Yam Enterprise Sdn Bhd dibuka?

Peng Yam Enterprise Sdn Bhd ialah open Isn–Sab 8:30 PG–5:30 PTG; ditutup Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Peng Yam Enterprise Sdn Bhd?

Jimmy Neoh (Director/CEO/General Manager) di Peng Yam Enterprise Sdn Bhd.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Peng Yam Enterprise Sdn Bhd?

Laman sesawang untuk Peng Yam Enterprise Sdn Bhd ialah www.pengyam.com.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
pengyam@tm.net.my
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

No. 43, Jalan SS 26/15, Taman Mayang Jaya, 47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 47301

Perniagaan di 47301: 22,835
47301 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Professional Services:  21%
Restaurants:  12%
Lain-lain:  44%

Harga

sederhana:  47%
murah:  45%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  3%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  80%
12:  8%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Ara Damansara:  9%
Dataran Prima:  6%
Kelana Jaya:  11%
Ss 6:  7%
Ss 7:  6%
Sunway Mas Commercial Center:  8%
Lain-lain:  54%
+

Menulis ulasan