Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd

4.3 ★★★★ 10+ ulasan

Maklumat Untuk Berhubung

Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd
Wisma Gam, Jalan 51a/225, Seksyen 51a, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7960 0400
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Instagram: Melawat
CallE-Mel
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Malaysia GST Number: 000314085376
industri
Automotif
Terlibat dalam:
Car Detailing Service
Kod ISIC
4520

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd?

Nombor telefon Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd ialah 03-7960 0400.
Q2

Dimanakah lokasi Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd?

Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd berlokasi di Wisma Gam, Jalan 51a/225, Seksyen 51a, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd dibuka?

Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd ialah open Isn–Jum 8:30 PG–6:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd?

Anda boleh menghubungi Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd dengan nombor telefon ini 03-7960 0400.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd, tetapi anda boleh mencari Naza Solutions (Asia) Sdn Bhd di Facebook.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
www.nazasolutions.com
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Wisma Gam, Jalan 51a/225, Seksyen 51a, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 46100

Perniagaan di 46100: 3,927
46100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  13%
Professional Services:  13%
Lain-lain:  50%

Harga

sederhana:  45%
murah:  44%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  5%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  80%
12:  7%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Seksyen 14:  47%
Seksyen 51a:  32%
Lain-lain:  21%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay4.3★★★★10+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.