Movers Malaysia 2u

5.0 ★★★★★ 1+ ulasan

Maklumat Untuk Berhubung

Movers Malaysia 2u
8 Avenue Business Centre, A-3-9, Jalan 8/1
Petaling, 46050
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 016-395 1493
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Movers Malaysia 2u terletak di Petaling.

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Movers Malaysia 2u?

Nombor telefon Movers Malaysia 2u ialah 016-395 1493.
Q2

Dimanakah lokasi Movers Malaysia 2u?

Movers Malaysia 2u berlokasi di 8 Avenue Business Centre, A-3-9, Jalan 8/1, Petaling, 46050.
Q3

Apakah hari Movers Malaysia 2u dibuka?

Movers Malaysia 2u ialah open Isn–Jum 8:00 PG–6:30 PTG; Sab 8:00 PG–1:00 PTG; ditutup Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Movers Malaysia 2u?

Anda boleh menghubungi Movers Malaysia 2u dengan nombor telefon ini 016-395 1493.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Movers Malaysia 2u?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Movers Malaysia 2u, tetapi anda boleh mencari Movers Malaysia 2u di Facebook.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
shreembrzee@moversmalaysia2u.com
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

8 Avenue Business Centre, A-3-9, Jalan 8/1 Petaling, 46050
+

Perniagaan di Poskod 46050

Perniagaan di 46050: 1,571
46050 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Professional Services:  16%
Industry:  14%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  58%
murah:  37%
Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  84%
12:  5%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Pjs 51:  9%
Pjs 52:  9%
Seksyen 4:  8%
Seksyen 51:  13%
Seksyen 8 Petaling Jaya:  19%
Lain-lain:  42%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay5.0★★★★★1+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.