Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Menara Bank Islam
Maklumat Untuk Berhubung
Menara Bank Islam
22, Jalan Perak, Kuala Lumpur, 50450 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
03-2088 8000
Waktu:
Pamer
Isnin
9:30 PG – 4:30 PTG
Selasa
9:30 PG – 4:30 PTG
Rabu
9:30 PG – 4:30 PTG
Khamis
9:30 PG – 4:30 PTG
Jumaat
9:30 PG – 12:30 PTG
2:30 PTG – 4:30 PTG
Sabtu
Ditutup
Ahad
Ditutup
Web:
www.bankislam.com.my
Profil Facebook:
Melawat
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Bank.
industri
Perkhidmatan Kewangan
»
Bank
Terlibat dalam:
Bank
Kod ISIC
6419
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Menara Bank Islam?
Nombor telefon Menara Bank Islam ialah
03-2088 8000
.
Q2
Dimanakah lokasi Menara Bank Islam?
Menara Bank Islam berlokasi di
22, Jalan Perak, Kuala Lumpur, 50450 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
.
Q3
Apakah hari Menara Bank Islam dibuka?
Menara Bank Islam ialah open Isn–Kha 9:30 PG–4:30 PTG; Jum 9:30 PG–12:30 PTG, 2:30 PTG–4:30 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q4
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Menara Bank Islam?
Anda boleh menghubungi Menara Bank Islam dengan nombor telefon ini
03-2088 8000
.
Q5
Apakah alamat laman sesawang (URL) Menara Bank Islam?
Laman sesawang untuk Menara Bank Islam ialah
www.bankislam.com.my
.
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
22, Jalan Perak, Kuala Lumpur, 50450 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
BIMB Investment Management Berhad
Perniagaan di alamat ini
BI Tower
Perniagaan di alamat ini
Surau Wakaf Ahmad Dawjee Dadabhoy
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 50450
Perniagaan di 50450:
11,332
Kategori
Shopping:
20%
Professional Services:
17%
Restaurants:
14%
Lain-lain:
48%
Harga
sederhana:
46%
murah:
39%
Mahal:
10%
Sangat Mahal:
5%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
88%
Lain-lain:
12%
Kejiranan
Hampshire Park:
6%
Kampung Baru:
9%
Kampung Datuk Keramat:
16%
Kuala Lumpur:
33%
Kuala Lumpur City Center:
15%
Lain-lain:
21%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda