Martha`s Castle @ Square Room Kids

Maklumat Untuk Berhubung

Martha`s Castle @ Square Room Kids
Hartamas Shopping Centre, No. 60, Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Wilayah Persekutuan, Taman Sri Hartamas, 50480 Kuala
Kuala Lumpur, 50480
Dapatkan Petunjuk Arah
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Martha`s Castle @ Square Room Kids terletak di Kuala Lumpur.

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Martha`s Castle @ Square Room Kids?

Nombor telefon Martha`s Castle @ Square Room Kids ialah 012-666 3409.
Q2

Dimanakah lokasi Martha`s Castle @ Square Room Kids?

Martha`s Castle @ Square Room Kids berlokasi di Hartamas Shopping Centre, No. 60, Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Wilayah Persekutuan, Taman Sri Hartamas, 50480 Kuala, Kuala Lumpur.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Martha`s Castle @ Square Room Kids?

Anda boleh menghubungi Martha`s Castle @ Square Room Kids dengan nombor telefon ini 012-666 3409.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Hartamas Shopping Centre, No. 60, Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Wilayah Persekutuan, Taman Sri Hartamas, 50480 Kuala Kuala Lumpur, 50480
+

Perniagaan di Poskod 50480

Perniagaan di 50480: 6,303
50480 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Restaurants:  20%
Shopping:  18%
Professional Services:  17%
Lain-lain:  45%

Harga

sederhana:  47%
murah:  37%
Mahal:  9%
Sangat Mahal:  7%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  79%
12:  8%
Lain-lain:  13%

Kejiranan

Damansara Heights:  7%
Desa Sri Hartamas:  21%
Mont Kiara:  20%
Solaris Dutamas:  10%
Solaris Mont Kiara:  9%
Taman Sri Hartamas:  15%
Lain-lain:  18%
+

Menulis ulasan