Malim Jaya Swimming Pool

Maklumat Untuk Berhubung

Malim Jaya Swimming Pool
2, Jalan Zahir 7; Malacca City, Malacca, Malaysia
Melaka
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 019-666 4185
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Malim Jaya Swimming Pool terletak di Melaka.

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Malim Jaya Swimming Pool?

Nombor telefon Malim Jaya Swimming Pool ialah 019-666 4185.
Q2

Dimanakah lokasi Malim Jaya Swimming Pool?

Malim Jaya Swimming Pool berlokasi di 2, Jalan Zahir 7; Malacca City, Malacca, Malaysia, Melaka.
Q3

Apakah hari Malim Jaya Swimming Pool dibuka?

Malim Jaya Swimming Pool ialah open Isn–Jum 2:00 PTG–8:00 PTG; Sab–Ahd 9:00 PG–8:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Malim Jaya Swimming Pool?

Anda boleh menghubungi Malim Jaya Swimming Pool dengan nombor telefon ini 019-666 4185.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Malim Jaya Swimming Pool?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Malim Jaya Swimming Pool, tetapi anda boleh mencari Malim Jaya Swimming Pool di Facebook.
Q6

Adakah Malim Jaya Swimming Pool mempunyai perkhidmatan Internet Tanpa Wayar (WiFi) tersedia?

Ya, Malim Jaya Swimming Pool mempunyai WiFi tersedia di lokasi ini.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
www.nsh.com.my
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

2, Jalan Zahir 7; Malacca City, Malacca, Malaysia Melaka
+

Perniagaan di Poskod 75250

Perniagaan di 75250: 9,170
75250 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Restaurants:  14%
Automotive:  11%
Industry:  11%
Lain-lain:  41%

Harga

sederhana:  52%
murah:  46%
Mahal:  2%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

6:  72%
12:  11%
16:  6%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Plaza Pandan Malim:  6%
Taman Malim Jaya:  27%
Taman Teknologi Cheng:  6%
Lain-lain:  61%
+

Menulis ulasan