Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
MAGPRO Sdn Bhd
Maklumat Untuk Berhubung
MAGPRO Sdn Bhd
Lot 772 S/L, 17, Jalan Subang 4, Taman Industrial S.G Penaga, 47620 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
Kampung Baru Subang, Selangor, 47620
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
012-760 7214
Waktu:
Pamer
Isnin
8:00 PG – 5:00 PTG
Selasa
8:00 PG – 5:00 PTG
Rabu
8:00 PG – 5:00 PTG
Khamis
8:00 PG – 5:00 PTG
Jumaat
8:00 PG – 5:00 PTG
Sabtu
Ditutup
Ahad
Ditutup
Web:
www.magsoft.com.my
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
Kemas kini terakhir pada
12 Mei 2024
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
MAGPRO Sdn Bhd terletak di Kampung Baru Subang, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Utiliti.
industri
Servis Rumah
»
Utiliti
Terlibat dalam:
Menyiram koleksi, rawatan dan bekalan
Kod ISIC
3600
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk MAGPRO Sdn Bhd?
Nombor telefon MAGPRO Sdn Bhd ialah
012-760 7214
.
Q2
Dimanakah lokasi MAGPRO Sdn Bhd?
MAGPRO Sdn Bhd berlokasi di
Lot 772 S/L, 17, Jalan Subang 4, Taman Industrial S.G Penaga, 47620 Subang Jaya, Selangor, Malaysia, Kampung Baru Subang
.
Q3
Apakah hari MAGPRO Sdn Bhd dibuka?
MAGPRO Sdn Bhd ialah open Isn–Jum 8:00 PG–5:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q4
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk MAGPRO Sdn Bhd?
Anda boleh menghubungi MAGPRO Sdn Bhd dengan nombor telefon ini
012-760 7214
.
Q5
Apakah alamat laman sesawang (URL) MAGPRO Sdn Bhd?
Laman sesawang untuk MAGPRO Sdn Bhd ialah
www.magsoft.com.my
.
+
Syarikat Serupa Berdekatan
WSJ Facilities Management Sdn. Bhd.
Perkhidmatan kemudahan
13.42 km ·
Suite 11.01
+
Perniagaan di Poskod 47620
Perniagaan di 47620:
1,698
Kategori
Shopping:
22%
Professional Services:
15%
Restaurants:
13%
Industry:
10%
Lain-lain:
39%
Harga
murah:
51%
sederhana:
42%
Mahal:
4%
Sangat Mahal:
3%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
78%
12:
9%
Lain-lain:
13%
Kejiranan
Regalia Business Centre:
8%
Subang Business Centre:
25%
Taipan Business Centre:
32%
Lain-lain:
35%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda