Madsanda Solutions

Maklumat Untuk Berhubung

Madsanda Solutions
Leisure Commerce Square, 9, Jln PJS 8/9, Pjs 8, 46150 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7865 6726
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Malaysia GST Number: 001443860480
industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Software Company
Kod ISIC
4741

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Madsanda Solutions?

Nombor telefon Madsanda Solutions ialah 03-7865 6726.
Q2

Dimanakah lokasi Madsanda Solutions?

Madsanda Solutions berlokasi di Leisure Commerce Square, 9, Jln PJS 8/9, Pjs 8, 46150 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Madsanda Solutions dibuka?

Madsanda Solutions ialah open Isn–Jum 9:00 PG–6:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Madsanda Solutions?

Anda boleh menghubungi Madsanda Solutions dengan nombor telefon ini 03-7865 6726.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
www.madsanda.com
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Leisure Commerce Square, 9, Jln PJS 8/9, Pjs 8, 46150 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 46150

Perniagaan di 46150: 10,279
46150 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  27%
Professional Services:  14%
Restaurants:  13%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  47%
murah:  44%
Mahal:  7%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  80%
12:  7%
Lain-lain:  13%

Kejiranan

Bandar Sunway:  58%
Taman Petaling Utama:  7%
Lain-lain:  35%
+

Menulis ulasan