Luhaifeng Group of Companies

Maklumat Untuk Berhubung

Luhaifeng Group of Companies
3rd Floor, Lot No. VO6-03-06 Signature 2 (VO6), Lingkaran SV, 55100 Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-2733 9107
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Perkhidmatan Profesional
Terlibat dalam:
Engineering Consultant
Kod ISIC
7110

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Luhaifeng Group of Companies?

Nombor telefon Luhaifeng Group of Companies ialah 03-2733 9107.
Q2

Dimanakah lokasi Luhaifeng Group of Companies?

Luhaifeng Group of Companies berlokasi di 3rd Floor, Lot No. VO6-03-06 Signature 2 (VO6), Lingkaran SV, 55100 Kuala Lumpur, Malaysia.
Q3

Apakah hari Luhaifeng Group of Companies dibuka?

Luhaifeng Group of Companies ialah open Isn–Jum 9:00 PG–6:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Luhaifeng Group of Companies?

Anda boleh menghubungi Luhaifeng Group of Companies dengan nombor telefon ini 03-2733 9107.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

3rd Floor, Lot No. VO6-03-06 Signature 2 (VO6), Lingkaran SV, 55100 Kuala Lumpur, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 55100

Perniagaan di 55100: 38,868
55100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  33%
Restaurants:  16%
Professional Services:  10%
Lain-lain:  41%

Harga

murah:  47%
sederhana:  44%
Mahal:  6%
Sangat Mahal:  3%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  79%
12:  7%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bukit Bintang:  37%
Imbi:  10%
Maluri:  14%
Pandan Indah:  9%
Pudu:  9%
Lain-lain:  23%
+

Menulis ulasan