Louis Hair Saloon Penang
5.0 ★★★★★ 50+ ulasan
Maklumat Untuk Berhubung
Louis Hair Saloon PenangNo. 9 A, Lintang Angsana, Bandar Baru Air Itam, 11500 Penang
George Town, Pulau Pinang, 11500
Dapatkan Petunjuk Arah | Isnin | |
| Selasa | |
| Rabu | |
| Khamis | |
| Jumaat | |
| Sabtu | |
| Ahad | |
Penerangan Perniagaan
Louis Hair Saloon Penang terletak di George Town, Pulau Pinang.
industri
Kecantikan & Spa
Terlibat dalam:
Hair Salon
Kod ISIC
9602
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Louis Hair Saloon Penang?
Nombor telefon Louis Hair Saloon Penang ialah 04-826 4339.Q2
Dimanakah lokasi Louis Hair Saloon Penang?
Louis Hair Saloon Penang berlokasi di No. 9 A, Lintang Angsana, Bandar Baru Air Itam, 11500 Penang, George Town, Pulau Pinang.Q3
Apakah hari Louis Hair Saloon Penang dibuka?
Louis Hair Saloon Penang ialah open Isn, Rab–Ahd 11:00 PG–7:00 PTG; ditutup Sel .Q4
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Louis Hair Saloon Penang?
Anda boleh menghubungi Louis Hair Saloon Penang dengan nombor telefon ini 04-826 4339.Q5
Apakah alamat laman sesawang (URL) Louis Hair Saloon Penang?
Laman sesawang untuk Louis Hair Saloon Penang ialah
louishairart.wix.com.
+Perniagaan Tambahan di Alamat ini
No. 9 A, Lintang Angsana, Bandar Baru Air Itam, 11500 Penang George Town, Pulau Pinang, 11500
DeepSky Technology
Kedai komputer
+Perniagaan di Poskod 11500
Perniagaan di 11500: 5,310
Kejiranan
Bandar Baru Air Itam: 31%
Bandar Baru Ayer Itam: 21%
+Maklum Balas Perniagaan
★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay5.0★★★★★50+ ulasan di tempat lain
0 Ulasan
Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.