Lok Yoon RestoBar Cyberjaya

4.0 ★★★★ 10+ ulasan

Maklumat Untuk Berhubung

Lok Yoon RestoBar Cyberjaya
1st Floor, No. 1, Prima 11, Jalan Teknokrat 8
Cyberjaya, Selangor, 63000
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-8325 1800
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Lok Yoon RestoBar Cyberjaya terletak di Cyberjaya, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran Cina.
industri
Restoran »  Restoran Cina
Terlibat dalam:
Restoran Cina
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Lok Yoon RestoBar Cyberjaya?

Nombor telefon Lok Yoon RestoBar Cyberjaya ialah 03-8325 1800.
Q2

Dimanakah lokasi Lok Yoon RestoBar Cyberjaya?

Lok Yoon RestoBar Cyberjaya berlokasi di 1st Floor, No. 1, Prima 11, Jalan Teknokrat 8, Cyberjaya, Selangor, 63000.
Q3

Apakah hari Lok Yoon RestoBar Cyberjaya dibuka?

Lok Yoon RestoBar Cyberjaya ialah open Isn–Ahd 24 Jam .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Lok Yoon RestoBar Cyberjaya?

Anda boleh menghubungi Lok Yoon RestoBar Cyberjaya dengan nombor telefon ini 03-8325 1800.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Lok Yoon RestoBar Cyberjaya?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Lok Yoon RestoBar Cyberjaya, tetapi anda boleh mencari Lok Yoon RestoBar Cyberjaya di Facebook.
Q6

Adakah Lok Yoon RestoBar Cyberjaya mempunyai sesuatu tempat untuk meletak kereta?

Ya, Lok Yoon RestoBar Cyberjaya mempunyai tempat letak kereta tersedia.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

1st Floor, No. 1, Prima 11, Jalan Teknokrat 8 Cyberjaya, Selangor, 63000
+

Perniagaan di Poskod 63000

Perniagaan di 63000: 2,312
63000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Restaurants:  23%
Shopping:  17%
Professional Services:  15%
Lain-lain:  45%

Harga

sederhana:  57%
murah:  39%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  72%
12:  8%
Lain-lain:  20%

Kejiranan

Cyber 12:  10%
Cyberjaya:  52%
Neo Cyber:  5%
Lain-lain:  33%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay4.0★★★★10+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.