Lohas Chemical Products Manufacturing

Maklumat Untuk Berhubung

Lohas Chemical Products Manufacturing
No. 6, Jalan Ttc 14, Taman Teknologi Cheng, 75250 Malacca, Malaysia
Melaka, 75250
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 06-335 2894
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Lohas Chemical Products Manufacturing terletak di Melaka.
industri
Automotif
Terlibat dalam:
Car Wash
Kod ISIC
4520

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Lohas Chemical Products Manufacturing?

Nombor telefon Lohas Chemical Products Manufacturing ialah 06-335 2894.
Q2

Dimanakah lokasi Lohas Chemical Products Manufacturing?

Lohas Chemical Products Manufacturing berlokasi di No. 6, Jalan Ttc 14, Taman Teknologi Cheng, 75250 Malacca, Malaysia, Melaka.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Lohas Chemical Products Manufacturing?

Anda boleh menghubungi Lohas Chemical Products Manufacturing dengan nombor telefon ini 06-335 2894.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

No. 6, Jalan Ttc 14, Taman Teknologi Cheng, 75250 Malacca, Malaysia Melaka, 75250
+

Perniagaan di Poskod 75250

Perniagaan di 75250: 9,170
75250 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Restaurants:  14%
Automotive:  11%
Industry:  11%
Lain-lain:  41%

Harga

sederhana:  52%
murah:  46%
Mahal:  2%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

6:  72%
12:  11%
16:  6%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Plaza Pandan Malim:  6%
Taman Malim Jaya:  27%
Taman Teknologi Cheng:  6%
Lain-lain:  61%
+

Menulis ulasan