Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama

4.0 ★★★★ 50+ ulasan

Maklumat Untuk Berhubung

Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama
1 Utama Shopping Centre, LG 306, Lower Ground, 1, Lebuh Bandar Utama, Bandar Utama, 47800 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7710 9288
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Halaman Yelp: Melawat
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Home Improvement Store, Countertop Store, Home Goods Store
Kod ISIC
47524759

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama?

Nombor telefon Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama ialah 03-7710 9288.
Q2

Dimanakah lokasi Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama?

Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama berlokasi di 1 Utama Shopping Centre, LG 306, Lower Ground, 1, Lebuh Bandar Utama, Bandar Utama, 47800 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama dibuka?

Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–10:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama?

Anda boleh menghubungi Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama dengan nombor telefon ini 03-7710 9288.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama, tetapi anda boleh mencari Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama di Facebook.
Q6

Adakah Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama membuat penghantaran?

Ya, Live It Up Homestore Malaysia @ 1 Utama menawarkan penghantaran sebagai pilihan. Hubungi 03-7710 9288 untuk butirannya.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

1 Utama Shopping Centre, LG 306, Lower Ground, 1, Lebuh Bandar Utama, Bandar Utama, 47800 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 47800

Perniagaan di 47800: 3,119
47800 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  35%
Restaurants:  19%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  46%
murah:  41%
Mahal:  8%
Sangat Mahal:  5%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  82%
12:  6%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Bandar Utama:  63%
Mutiara Damansara:  21%
Lain-lain:  16%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay4.0★★★★50+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.