Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre
G38 & G39, AEON Bukit Raja Shopping Centre, Persiaran Bukit Raja 2, Bandar Baru Klang, Klang, 41150 Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon Bersejarah: 03-3342 8772
Waktu Bersejarah: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Suapan Twitter: Melawat
Peta Google: Melawat
Instagram: Melawat
Saluran Youtube: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai pakaian.
industri
Membeli belah »  Kedai pakaian
Terlibat dalam:
Jualan runcit pakaian, artikel kasut dan kulit di kedai-kedai khusus
Kod ISIC
4771

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre?

Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre berlokasi di G38 & G39, AEON Bukit Raja Shopping Centre, Persiaran Bukit Raja 2, Bandar Baru Klang, Klang, 41150 Selangor, Malaysia.
Q2

Apakah hari Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–10:00 PTG .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre?

Laman sesawang untuk Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre ialah www.levi.com.my.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

G38 & G39, AEON Bukit Raja Shopping Centre, Persiaran Bukit Raja 2, Bandar Baru Klang, Klang, 41150 Selangor, Malaysia
+

Levi's® AEON Bukit Raja Shopping Centre · Youtube

+

Perniagaan di Poskod 41150

Perniagaan di 41150: 1,258
41150 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  20%
Restaurants:  20%
Lain-lain:  60%

Harga

murah:  51%
sederhana:  38%
Mahal:  7%
Sangat Mahal:  3%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  78%
12:  9%
Lain-lain:  13%

Kejiranan

Bandar Baru Klang:  49%
Kawasan 17:  20%
Taman Berkeley:  11%
Taman Eng Ann:  13%
Lain-lain:  7%
+

Menulis ulasan