Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd.

Maklumat Untuk Berhubung

Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd.
Malaysia, Selangor, Sungai Buloh, Taman Desa Bukit Indah, Jalan PBI 2邮政编码: 47000
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 017-877 1498
Telefon: 03-6156 1498
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Malaysia GST Number: 000634830848
Terlibat dalam:
Pembuatan
Kod ISIC
C

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd.?

Nombor telefon Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd. ialah 017-877 1498.
Q2

Dimanakah lokasi Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd.?

Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd. berlokasi di Malaysia, Selangor, Sungai Buloh, Taman Desa Bukit Indah, Jalan PBI 2邮政编码: 47000.
Q3

Apakah hari Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd. dibuka?

Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd. ialah open Isn–Jum 9:00 PG–6:00 PTG; Sab 9:00 PG–1:00 PTG; ditutup Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd.?

Anda boleh menghubungi Kohoh Stainless Steel Works Sdn. Bhd. dengan nombor telefon ini 017-877 1498.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Malaysia, Selangor, Sungai Buloh, Taman Desa Bukit Indah, Jalan PBI 2邮政编码: 47000
+

Perniagaan di Poskod 47000

Perniagaan di 47000: 3,195
47000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  27%
Industry:  15%
Restaurants:  12%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  51%
murah:  43%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  68%
12:  10%
19:  6%
Lain-lain:  16%

Kejiranan

Bandar Baru Sungai Buloh:  10%
Bandar Saujana Utama:  8%
Bukit Rahman Putra:  13%
Kampung Baru Sungai Buloh:  6%
Taman Industri Sungai Buloh:  5%
Lain-lain:  59%
+

Menulis ulasan