KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya

3.9 ★★★★ 1000+ ulasan

Kenalan Perniagaan

Customer service

KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya

Maklumat Untuk Berhubung

KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya
5, Jalan Barat, Pjs 8, 46200 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7931 2836
Telefon: 03-7932 2641
Telefon: 019-338 0378
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Suapan Twitter: Melawat
Peta Google: Melawat
Instagram: Melawat
Profil LinkedIn : Melawat
Saluran Youtube: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran makanan segera.
industri
Restoran »  Restoran makanan segera
Terlibat dalam:
Chicken Restaurant, Restoran makanan segera
Kod ISIC
5610
+

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya?

Nombor telefon KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya ialah 03-7931 2836.
Q2

Dimanakah lokasi KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya?

KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya berlokasi di 5, Jalan Barat, Pjs 8, 46200 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya dibuka?

KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya ialah open Isn–Ahd 24 Jam .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya?

Anda boleh menghubungi KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya dengan nombor telefon ini 03-7931 2836.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya?

Laman sesawang untuk KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya ialah kfc.com.my.
Q6

Adakah KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya mempunyai sesuatu tempat untuk meletak kereta?

Ya, KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya mempunyai tempat letak kereta tersedia.
Q7

Adakah KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya membuat penghantaran?

Ya, KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya menawarkan penghantaran sebagai pilihan. Hubungi 03-7931 2836 untuk butirannya.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

5, Jalan Barat, Pjs 8, 46200 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

KFC @ Jalan Barat, Petaling Jaya · Youtube

+

Perniagaan di Poskod 46200

Perniagaan di 46200: 2,326
46200 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  16%
Professional Services:  16%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  49%
murah:  38%
Sangat Mahal:  7%
Mahal:  6%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  84%
12:  5%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Bandar Baru Petaling Jaya:  9%
Pj New Town:  9%
Pjs 13:  11%
Pjs 52:  14%
Seksyen 11:  5%
Seksyen 13:  15%
Seksyen 52:  6%
Lain-lain:  30%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay3.9★★★★1000+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.