Kedai Telekomunikasi Vajeravei

Maklumat Untuk Berhubung

Kedai Telekomunikasi Vajeravei
Taman Medan, 58200 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 016-669 3111
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Peta

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Kedai Telekomunikasi Vajeravei?

Nombor telefon Kedai Telekomunikasi Vajeravei ialah 016-669 3111.
Q2

Dimanakah lokasi Kedai Telekomunikasi Vajeravei?

Kedai Telekomunikasi Vajeravei berlokasi di Taman Medan, 58200 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Kedai Telekomunikasi Vajeravei?

Anda boleh menghubungi Kedai Telekomunikasi Vajeravei dengan nombor telefon ini 016-669 3111.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Taman Medan, 58200 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 58200

Perniagaan di 58200: 18,678
58200 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  16%
Professional Services:  14%
Lain-lain:  49%

Harga

murah:  56%
sederhana:  38%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  76%
12:  9%
16:  5%
Lain-lain:  9%

Kejiranan

Kuchai Entrepreneurs Park:  15%
Seputih:  29%
Taman OUG:  6%
Taman United:  7%
Lain-lain:  43%
+

Menulis ulasan