Jr Bundle

Maklumat Untuk Berhubung

Jr Bundle
11, Jalan PJS 2d/17, Taman Medan, 46000 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 019-721 2418
Telefon: 013-629 5755
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Used Clothing Store
Kod ISIC
4774

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Jr Bundle?

Nombor telefon Jr Bundle ialah 019-721 2418.
Q2

Dimanakah lokasi Jr Bundle?

Jr Bundle berlokasi di 11, Jalan PJS 2d/17, Taman Medan, 46000 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Jr Bundle?

Anda boleh menghubungi Jr Bundle dengan nombor telefon ini 019-721 2418.
Q4

Apakah alamat laman sesawang (URL) Jr Bundle?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Jr Bundle, tetapi anda boleh mencari Jr Bundle di Foursquare.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

11, Jalan PJS 2d/17, Taman Medan, 46000 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 46000

Perniagaan di 46000: 3,061
46000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Restaurants:  12%
Professional Services:  12%
Lain-lain:  53%

Harga

sederhana:  47%
murah:  47%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  71%
12:  10%
16:  7%
Lain-lain:  13%

Kejiranan

Bukit Gasing:  7%
Seksyen 1:  10%
Taman Medan:  8%
Taman Sri Manja:  8%
Lain-lain:  66%
+

Menulis ulasan