Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Jessica Fashion House
Maklumat Untuk Berhubung
Jessica Fashion House
16B, Jalan SJ 3, Taman Selayang Jaya, 68100 Batu Caves, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
016-223 5225
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai pakaian.
industri
Membeli belah
»
Kedai pakaian
Terlibat dalam:
Jualan runcit pakaian, artikel kasut dan kulit di kedai-kedai khusus
Kod ISIC
4771
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Jessica Fashion House?
Nombor telefon Jessica Fashion House ialah
016-223 5225
.
Q2
Dimanakah lokasi Jessica Fashion House?
Jessica Fashion House berlokasi di
16B, Jalan SJ 3, Taman Selayang Jaya, 68100 Batu Caves, Selangor, Malaysia
.
Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Jessica Fashion House?
Anda boleh menghubungi Jessica Fashion House dengan nombor telefon ini
016-223 5225
.
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
16B, Jalan SJ 3, Taman Selayang Jaya, 68100 Batu Caves, Selangor, Malaysia
16b, Jalan SJ 3
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 68100
Perniagaan di 68100:
32,137
Kategori
Shopping:
22%
Restaurants:
13%
Industry:
11%
Automotive:
11%
Lain-lain:
43%
Harga
sederhana:
50%
murah:
44%
Mahal:
5%
Sangat Mahal:
1%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
69%
12:
9%
16:
5%
Lain-lain:
16%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda