Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
JC Auto Parts & Trading
Maklumat Untuk Berhubung
JC Auto Parts & Trading
14, Lorong 8/1e, Seksyen 8 Petaling Jaya, 46050 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
03-7954 8928
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Peta
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk JC Auto Parts & Trading?
Nombor telefon JC Auto Parts & Trading ialah
03-7954 8928
.
Q2
Dimanakah lokasi JC Auto Parts & Trading?
JC Auto Parts & Trading berlokasi di
14, Lorong 8/1e, Seksyen 8 Petaling Jaya, 46050 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
.
Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk JC Auto Parts & Trading?
Anda boleh menghubungi JC Auto Parts & Trading dengan nombor telefon ini
03-7954 8928
.
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
14, Lorong 8/1e, Seksyen 8 Petaling Jaya, 46050 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Huang Khairun Kumar & Associates
Perniagaan di alamat ini
14, Lorong 8/1e
Perniagaan di alamat ini
Bridgestone Section 8
Perniagaan di alamat ini
Pork Noodles @ Restoran Zone Eight
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 46050
Perniagaan di 46050:
3,684
Kategori
Shopping:
23%
Professional Services:
16%
Industry:
14%
Lain-lain:
46%
Harga
sederhana:
58%
murah:
37%
Mahal:
4%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
84%
12:
5%
Lain-lain:
11%
Kejiranan
Pjs 51:
9%
Pjs 52:
9%
Seksyen 4:
8%
Seksyen 51:
13%
Seksyen 8 Petaling Jaya:
19%
Lain-lain:
42%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda