Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Ilab Marketing
Maklumat Untuk Berhubung
Ilab Marketing
75, Jalan Village, Jinjang Selatan, 52000, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
03-6258 6233
E-mel:
ilab.marketing@yahoo.com
Peta Google:
Melawat
Foursquare:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
Kemas kini terakhir pada
8 Sep 2023
📞
Call
E-Mel
☆
Tulis Ulasan
2
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Membeli yang lain.
industri
Membeli belah
»
Membeli yang lain
;
Tukang Kunci
Terlibat dalam:
Jualan runcit lain barang-barang baru di kedai-kedai khusus, Tukang Kunci
Kod ISIC
4773
,
8020
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Ilab Marketing?
Nombor telefon Ilab Marketing ialah
03-6258 6233
.
Q2
Dimanakah lokasi Ilab Marketing?
Ilab Marketing berlokasi di
75, Jalan Village, Jinjang Selatan, 52000, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur, Malaysia
.
Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Ilab Marketing?
Anda boleh menghubungi Ilab Marketing dengan nombor telefon ini
03-6258 6233
.
Q4
Apakah alamat laman sesawang (URL) Ilab Marketing?
Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Ilab Marketing, tetapi anda boleh mencari Ilab Marketing di
Foursquare
.
+
Syarikat Serupa Berdekatan
Kian Bi Trading
Membeli yang lain
0.89 km ·
No. 6
Grand Attire
Pakaian lelaki
4.46 km ·
No. E01-14
ACP Design
Membeli yang lain
4.51 km ·
B-5-8
Rest N Go App Sdn. Bhd.
Membeli yang lain
5.15 km ·
Sunway Putra Mall
Syarikat Wah Foong
Pembaikian lain
5.39 km ·
156, Jln Raja Laut, Chow Kit, 50350 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysia
Zech Print Solutions
Membeli yang lain
5.51 km ·
Unit A26
+
Perniagaan di Poskod 52000
Perniagaan di 52000:
1,757
Kategori
Shopping:
22%
Restaurants:
17%
Automotive:
11%
Lain-lain:
50%
Harga
murah:
54%
sederhana:
41%
Mahal:
5%
Sangat Mahal:
0%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
77%
12:
9%
16:
5%
Lain-lain:
9%
Kejiranan
Jinjang Selatan:
7%
Jinjang Utara:
30%
Kepong:
11%
Taman Jinjang Baru:
5%
Taman Wahyu:
6%
Lain-lain:
41%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda