Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Iev (Malaysia) Sdn. Bhd.
Maklumat Untuk Berhubung
Iev (Malaysia) Sdn. Bhd.
Level 2, No. 4, Jalan Bersatu 13/4, Selangor, 46200 Petaling Jaya, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
03-7960 9109
Web:
www.iev-group.com
Peta Google:
Melawat
Foursquare:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
industri
industri
Terlibat dalam:
Industrial Equipment Supplier
Kod ISIC
4659
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Iev (Malaysia) Sdn. Bhd.?
Nombor telefon Iev (Malaysia) Sdn. Bhd. ialah
03-7960 9109
.
Q2
Dimanakah lokasi Iev (Malaysia) Sdn. Bhd.?
Iev (Malaysia) Sdn. Bhd. berlokasi di
Level 2, No. 4, Jalan Bersatu 13/4, Selangor, 46200 Petaling Jaya, Malaysia
.
Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Iev (Malaysia) Sdn. Bhd.?
Anda boleh menghubungi Iev (Malaysia) Sdn. Bhd. dengan nombor telefon ini
03-7960 9109
.
Q4
Apakah alamat laman sesawang (URL) Iev (Malaysia) Sdn. Bhd.?
Laman sesawang untuk Iev (Malaysia) Sdn. Bhd. ialah
www.iev-group.com
.
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
Level 2, No. 4, Jalan Bersatu 13/4, Selangor, 46200 Petaling Jaya, Malaysia
Kaira Technologies (M) Sdn Bhd
Perniagaan di alamat ini
Kompakar eSystems Sdn. Bhd.
Perniagaan di alamat ini
Pe005
Perniagaan di alamat ini
SerTouch-Wywy
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 46200
Perniagaan di 46200:
2,326
Kategori
Shopping:
22%
Restaurants:
16%
Professional Services:
16%
Lain-lain:
46%
Harga
sederhana:
49%
murah:
38%
Sangat Mahal:
7%
Mahal:
6%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
84%
12:
5%
Lain-lain:
11%
Kejiranan
Bandar Baru Petaling Jaya:
9%
Pj New Town:
9%
Pjs 13:
11%
Pjs 52:
14%
Seksyen 11:
5%
Seksyen 13:
15%
Seksyen 52:
6%
Lain-lain:
30%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda