HTC Office Solutions SDN BHD

Maklumat Untuk Berhubung

HTC Office Solutions SDN BHD
19, Persiaran Bukit Jambul Satu, Bukit Jambul, 11900 Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 04-644 2688
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Kemas kini terakhir pada 14 Nov 2023
CallE-Mel
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Membaiki komputer.
industri
Perkhidmatan Tempatan »  Pemborong jentera; Membaiki komputer
Terlibat dalam:
Pemborong jentera dan kelengkapan lain, Pembaikan komputer dan kelengkapan persisian
Kod ISIC
4659, 9511

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk HTC Office Solutions SDN BHD?

Nombor telefon HTC Office Solutions SDN BHD ialah 04-644 2688.
Q2

Dimanakah lokasi HTC Office Solutions SDN BHD?

HTC Office Solutions SDN BHD berlokasi di 19, Persiaran Bukit Jambul Satu, Bukit Jambul, 11900 Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia.
Q3

Apakah hari HTC Office Solutions SDN BHD dibuka?

HTC Office Solutions SDN BHD ialah open Isn–Jum 8:30 PG–5:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk HTC Office Solutions SDN BHD?

Anda boleh menghubungi HTC Office Solutions SDN BHD dengan nombor telefon ini 04-644 2688.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 11900

Perniagaan di 11900: 18,790
11900 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  16%
Professional Services:  11%
Lain-lain:  49%

Harga

murah:  51%
sederhana:  44%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

4:  71%
12:  10%
16:  7%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Bandar Bayan Baru:  7%
Bayan Baru:  6%
Bayan Lepas:  5%
Bukit Jambul:  5%
Kampung Seberang Paya:  10%
Sungai Ara:  6%
Lain-lain:  61%
+

Menulis ulasan