Hj Mohd Idros bin Hanafiah

Maklumat Untuk Berhubung

Hj Mohd Idros bin Hanafiah
32, Jalan Perubatan 1, Taman Universiti, 81110 Johor Bahru, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 07-521 2941
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
industri
Terlibat dalam:
Non-Profit Organization
Kod ISIC
9499

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Hj Mohd Idros bin Hanafiah?

Nombor telefon Hj Mohd Idros bin Hanafiah ialah 07-521 2941.
Q2

Dimanakah lokasi Hj Mohd Idros bin Hanafiah?

Hj Mohd Idros bin Hanafiah berlokasi di 32, Jalan Perubatan 1, Taman Universiti, 81110 Johor Bahru, Johor Darul Ta'zim, Malaysia.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Hj Mohd Idros bin Hanafiah?

Anda boleh menghubungi Hj Mohd Idros bin Hanafiah dengan nombor telefon ini 07-521 2941.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

32, Jalan Perubatan 1, Taman Universiti, 81110 Johor Bahru, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 81110

Perniagaan di 81110: 2,196

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  15%
Lain-lain:  63%

Harga

murah:  56%
sederhana:  40%
Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

7:  44%
12:  12%
19:  12%
16:  10%
13:  9%
17:  7%
Lain-lain:  7%

Kejiranan

Bandar Baru Kangkar Pulai:  9%
Taman Pulai Indah:  5%
Taman Pulai Perdana:  12%
Taman Pulai Utama:  14%
Taman Sri Pulai:  9%
Taman Sri Pulai Perdana:  15%
Taman Teratai:  12%
Lain-lain:  24%
+

Menulis ulasan