Hassle-Free Mobile (M) Sdn. Bhd.

Maklumat Untuk Berhubung

Hassle-Free Mobile (M) Sdn. Bhd.
No. 96, 2, Jalan 4/91, Taman Shamelin Perkasa, 56100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-9281 4457
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Peta

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Hassle-Free Mobile (M) Sdn. Bhd.?

Nombor telefon Hassle-Free Mobile (M) Sdn. Bhd. ialah 03-9281 4457.
Q2

Dimanakah lokasi Hassle-Free Mobile (M) Sdn. Bhd.?

Hassle-Free Mobile (M) Sdn. Bhd. berlokasi di No. 96, 2, Jalan 4/91, Taman Shamelin Perkasa, 56100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Hassle-Free Mobile (M) Sdn. Bhd.?

Anda boleh menghubungi Hassle-Free Mobile (M) Sdn. Bhd. dengan nombor telefon ini 03-9281 4457.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

No. 96, 2, Jalan 4/91, Taman Shamelin Perkasa, 56100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan
+

Perniagaan di Poskod 56100

Perniagaan di 56100: 15,848
56100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  25%
Restaurants:  16%
Professional Services:  11%
Lain-lain:  48%

Harga

murah:  54%
sederhana:  41%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  75%
12:  9%
16:  5%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Cheras:  21%
Taman Muda:  7%
Taman Segar:  15%
Lain-lain:  56%
+

Menulis ulasan