Good Life Pharmacy

Kenalan Perniagaan

Cy Ong

Chemicals

Maklumat Untuk Berhubung

Good Life Pharmacy
1073, Jalan 17/27, Seksyen 17, 46400 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7956 6255
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Farmasi
Kod ISIC
4772

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Good Life Pharmacy?

Nombor telefon Good Life Pharmacy ialah 03-7956 6255.
Q2

Dimanakah lokasi Good Life Pharmacy?

Good Life Pharmacy berlokasi di 1073, Jalan 17/27, Seksyen 17, 46400 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Good Life Pharmacy dibuka?

Good Life Pharmacy ialah open Isn–Sab 8:00 PG–8:30 PTG; Ahd 8:00 PG–5:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Good Life Pharmacy?

Cy Ong (Chemicals) di Good Life Pharmacy. Anda boleh menghubungi Cy Ong di alamat e-mel cyong@goodlife.com.my.
Q5

Adakah terdapat perhubungan lain bersekutu dengan Good Life Pharmacy?

Kami mempunyai 2 maklumat tambahan untuk dihubungi untuk Good Life Pharmacy. Termasuklah: Desmond Ng & Noor Murniwati Mohamad.
Q6

Apakah alamat laman sesawang (URL) Good Life Pharmacy?

Laman sesawang untuk Good Life Pharmacy ialah goodlife.com.my.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

1073, Jalan 17/27, Seksyen 17, 46400 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 46400

Perniagaan di 46400: 1,490
46400 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Restaurants:  22%
Shopping:  20%
Professional Services:  12%
Lain-lain:  45%

Harga

murah:  53%
sederhana:  35%
Mahal:  6%
Sangat Mahal:  6%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  72%
12:  11%
16:  8%
Lain-lain:  10%

Kejiranan

Seksyen 17:  83%
Lain-lain:  17%
+

Menulis ulasan