GLE Premier Lodging

Maklumat Untuk Berhubung

GLE Premier Lodging
Jalan Pm 14, Plaza Mahkota, 75000 Melaka, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 084-286 027
Telefon: 8428 6027
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
CallE-Mel
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Hotel & Pelancongan
Terlibat dalam:
Lodging
Kod ISIC
5510

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk GLE Premier Lodging?

Nombor telefon GLE Premier Lodging ialah 084-286 027.
Q2

Dimanakah lokasi GLE Premier Lodging?

GLE Premier Lodging berlokasi di Jalan Pm 14, Plaza Mahkota, 75000 Melaka, Malaysia.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk GLE Premier Lodging?

Anda boleh menghubungi GLE Premier Lodging dengan nombor telefon ini 084-286 027.
Q4

Apakah alamat laman sesawang (URL) GLE Premier Lodging?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk GLE Premier Lodging, tetapi anda boleh mencari GLE Premier Lodging di Facebook.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Jalan Pm 14, Plaza Mahkota, 75000 Melaka, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 75000

Perniagaan di 75000: 2,514
75000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  22%
Hotels & Travel:  10%
Lain-lain:  43%

Harga

murah:  48%
sederhana:  44%
Mahal:  8%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

6:  77%
12:  6%
16:  6%
Lain-lain:  10%

Kejiranan

Bandar Hilir:  24%
Plaza Mahkota:  9%
Taman Costa Mahkota:  13%
Taman Melaka Raya:  39%
Lain-lain:  15%
+

Menulis ulasan