Gan Spare Parts And Service

Maklumat Untuk Berhubung

Gan Spare Parts And Service
14, Jalan Shahbandar 1, Taman Ungku Tun Aminah, 81300 Johor Bahru, Johor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 07-554 6232
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Automotif
Terlibat dalam:
Auto Bodywork Mechanic
Kod ISIC
4520

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Gan Spare Parts And Service?

Nombor telefon Gan Spare Parts And Service ialah 07-554 6232.
Q2

Dimanakah lokasi Gan Spare Parts And Service?

Gan Spare Parts And Service berlokasi di 14, Jalan Shahbandar 1, Taman Ungku Tun Aminah, 81300 Johor Bahru, Johor, Malaysia.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Gan Spare Parts And Service?

Anda boleh menghubungi Gan Spare Parts And Service dengan nombor telefon ini 07-554 6232.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

14, Jalan Shahbandar 1, Taman Ungku Tun Aminah, 81300 Johor Bahru, Johor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 81300

Perniagaan di 81300: 33,498
81300 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  16%
Lain-lain:  60%

Harga

murah:  51%
sederhana:  46%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

7:  63%
16:  11%
12:  10%
19:  5%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Skudai:  5%
Taman Impian Emas:  6%
Taman Sutera Utama:  9%
Taman Ungku Tun Aminah:  17%
Taman Universiti:  14%
Lain-lain:  48%
+

Menulis ulasan