Fugro-Jason (M) Sdn Bhd

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Fugro-Jason (M) Sdn Bhd
Level 27, Menara TA, Menara TA One, 22, Jalan P. Ramlee, Kuala Lumpur, 50250 Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon Bersejarah: 03-2713 3115
Waktu Bersejarah: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Suapan Twitter: Melawat
Peta Google: Melawat
Instagram: Melawat
Profil LinkedIn : Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
industri
Terlibat dalam:
Fuel supplier
Kod ISIC
4661

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Fugro-Jason (M) Sdn Bhd?

Fugro-Jason (M) Sdn Bhd berlokasi di Level 27, Menara TA, Menara TA One, 22, Jalan P. Ramlee, Kuala Lumpur, 50250 Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur, Malaysia.
Q2

Apakah hari Fugro-Jason (M) Sdn Bhd dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Fugro-Jason (M) Sdn Bhd ialah open Isn–Jum 8:30 PG–5:30 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Fugro-Jason (M) Sdn Bhd?

Laman sesawang untuk Fugro-Jason (M) Sdn Bhd ialah www.fugro.com.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Level 27, Menara TA, Menara TA One, 22, Jalan P. Ramlee, Kuala Lumpur, 50250 Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 50250

Perniagaan di 50250: 4,927
50250 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  16%
Professional Services:  13%
Lain-lain:  49%

Harga

sederhana:  45%
murah:  38%
Mahal:  13%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  86%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bukit Bintang:  36%
Chow Kit:  5%
Golden Triangle:  11%
Kuala Lumpur:  25%
Kuala Lumpur City Center:  12%
Lain-lain:  12%
+

Menulis ulasan