Focus Point Sunway Giza

Maklumat Untuk Berhubung

Focus Point Sunway Giza
Unit No, F-16 1st Floor, Sunway Giza Mall, 2, Jalan PJU 5/14, Pju 5 Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 012-326 5808
Telefon: 03-6148 1808
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Pakar optik dan kaca mata.
industri
Membeli belah »  Pakar optik dan kaca mata
Terlibat dalam:
Pakar optik dan kaca mata
Kod ISIC
8690

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Focus Point Sunway Giza?

Nombor telefon Focus Point Sunway Giza ialah 012-326 5808.
Q2

Dimanakah lokasi Focus Point Sunway Giza?

Focus Point Sunway Giza berlokasi di Unit No, F-16 1st Floor, Sunway Giza Mall, 2, Jalan PJU 5/14, Pju 5 Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Focus Point Sunway Giza dibuka?

Focus Point Sunway Giza ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–10:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Focus Point Sunway Giza?

Anda boleh menghubungi Focus Point Sunway Giza dengan nombor telefon ini 012-326 5808.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Focus Point Sunway Giza?

Laman sesawang untuk Focus Point Sunway Giza ialah www.focus-point.com.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Unit No, F-16 1st Floor, Sunway Giza Mall, 2, Jalan PJU 5/14, Pju 5 Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 47810

Perniagaan di 47810: 16,191
47810 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  17%
Professional Services:  13%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  50%
murah:  41%
Mahal:  7%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  70%
12:  10%
16:  5%
Lain-lain:  15%

Kejiranan

Dataran Sunway:  8%
Kota Damansara:  58%
Mutiara Damansara:  5%
Sunway Damansara:  6%
Lain-lain:  23%
+

Menulis ulasan