Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd.
Maklumat Untuk Berhubung
Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd.Ss 16, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
Kampung Baru Subang, Selangor, 47500
Dapatkan Petunjuk Arah Penerangan Perniagaan
Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd. terletak di Kampung Baru Subang, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai pakaian.
industri
Membeli belah » Kedai pakaian
Terlibat dalam:
Jualan runcit pakaian, artikel kasut dan kulit di kedai-kedai khusus
Kod ISIC
4771
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd.?
Nombor telefon Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd. ialah 017-264 6791.Q2
Dimanakah lokasi Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd.?
Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd. berlokasi di Ss 16, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia, Kampung Baru Subang.Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd.?
Anda boleh menghubungi Fashion Factory Outlet Sdn. Bhd. dengan nombor telefon ini 017-264 6791. +Perniagaan Tambahan di Alamat ini
Ss 16, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia Kampung Baru Subang, Selangor, 47500
+Perniagaan di Poskod 47500
Perniagaan di 47500: 3,652
Kategori
Professional Services: 11%
+