Emmanuel Evangelical Church Berhad

4.5 ★★★★ 5+ ulasan

Maklumat Untuk Berhubung

Emmanuel Evangelical Church Berhad
21, Jalan Kebudayaan 15, Taman Universiti, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 07-520 1227
Telefon: 017-770 3995
Telefon: 016-782 1213
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
CallE-Mel
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Agama
Terlibat dalam:
Evangelical Church
Kod ISIC
9491
Kod SIC
8661

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Emmanuel Evangelical Church Berhad?

Nombor telefon Emmanuel Evangelical Church Berhad ialah 07-520 1227.
Q2

Dimanakah lokasi Emmanuel Evangelical Church Berhad?

Emmanuel Evangelical Church Berhad berlokasi di 21, Jalan Kebudayaan 15, Taman Universiti, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia.
Q3

Apakah hari Emmanuel Evangelical Church Berhad dibuka?

Emmanuel Evangelical Church Berhad ialah open Isn–Ahd 24 Jam .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Emmanuel Evangelical Church Berhad?

Anda boleh menghubungi Emmanuel Evangelical Church Berhad dengan nombor telefon ini 07-520 1227.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Emmanuel Evangelical Church Berhad?

Laman sesawang untuk Emmanuel Evangelical Church Berhad ialah www.emmanuelec.com.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

21, Jalan Kebudayaan 15, Taman Universiti, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 81300

Perniagaan di 81300: 33,498
81300 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  16%
Lain-lain:  60%

Harga

murah:  51%
sederhana:  46%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

7:  63%
16:  11%
12:  10%
19:  5%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Skudai:  5%
Taman Impian Emas:  6%
Taman Sutera Utama:  9%
Taman Ungku Tun Aminah:  17%
Taman Universiti:  14%
Lain-lain:  48%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay4.5★★★★5+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.