Dr. Brandt

Maklumat Untuk Berhubung

Dr. Brandt
1 Utama Shopping Centre, No. FK5, First Floor, Lebuh Bandar Utama, Bandar Utama City Centre, Selangor Darul Ehsan, Bandar Utama
Petaling Jaya, Selangor, 47800
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7722 5434
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Dr. Brandt terletak di Petaling Jaya, Selangor.

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Dr. Brandt?

Nombor telefon Dr. Brandt ialah 03-7722 5434.
Q2

Dimanakah lokasi Dr. Brandt?

Dr. Brandt berlokasi di 1 Utama Shopping Centre, No. FK5, First Floor, Lebuh Bandar Utama, Bandar Utama City Centre, Selangor Darul Ehsan, Bandar Utama, Petaling Jaya, 47800.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Dr. Brandt?

Anda boleh menghubungi Dr. Brandt dengan nombor telefon ini 03-7722 5434.
Q4

Apakah alamat laman sesawang (URL) Dr. Brandt?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Dr. Brandt, tetapi anda boleh mencari Dr. Brandt di Foursquare.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

1 Utama Shopping Centre, No. FK5, First Floor, Lebuh Bandar Utama, Bandar Utama City Centre, Selangor Darul Ehsan, Bandar Utama Petaling Jaya, Selangor, 47800
+

Perniagaan di Poskod 47800

Perniagaan di 47800: 5,884
47800 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  35%
Restaurants:  19%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  46%
murah:  41%
Mahal:  8%
Sangat Mahal:  5%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  82%
12:  6%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Bandar Utama:  63%
Mutiara Damansara:  21%
Lain-lain:  16%
+

Menulis ulasan