Classic Digital Imaging (PJ)

Maklumat Untuk Berhubung

Classic Digital Imaging (PJ)
68, Jalan SS 2/60, SS 2, 47300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 012-331 5988
Telefon: 03-7873 5988
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah »  Pembingkaian
Terlibat dalam:
Photo Shop, Pembingkaian
Kod ISIC
4742, 4759

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Classic Digital Imaging (PJ)?

Nombor telefon Classic Digital Imaging (PJ) ialah 012-331 5988.
Q2

Dimanakah lokasi Classic Digital Imaging (PJ)?

Classic Digital Imaging (PJ) berlokasi di 68, Jalan SS 2/60, SS 2, 47300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Classic Digital Imaging (PJ) dibuka?

Classic Digital Imaging (PJ) ialah open Isn–Jum 10:00 PG–9:00 PTG; Sab 10:00 PG–7:00 PTG; ditutup Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Classic Digital Imaging (PJ)?

Anda boleh menghubungi Classic Digital Imaging (PJ) dengan nombor telefon ini 012-331 5988.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Classic Digital Imaging (PJ)?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Classic Digital Imaging (PJ), tetapi anda boleh mencari Classic Digital Imaging (PJ) di Foursquare.
Q6

Adakah Classic Digital Imaging (PJ) membuat penghantaran?

Ya, Classic Digital Imaging (PJ) menawarkan penghantaran sebagai pilihan. Hubungi 012-331 5988 untuk butirannya.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

68, Jalan SS 2/60, SS 2, 47300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 47300

Perniagaan di 47300: 9,114
47300 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  16%
Professional Services:  12%
Lain-lain:  48%

Harga

murah:  50%
sederhana:  41%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  75%
12:  9%
16:  5%
Lain-lain:  10%

Kejiranan

SS 2:  58%
Taman Universiti:  9%
Lain-lain:  33%
+

Menulis ulasan