BTIDESIGN Sdn Bhd

Maklumat Untuk Berhubung

BTIDESIGN Sdn Bhd
B-16-06, Tower B, Complex Atria Damansara, Selangor D.E Jalan SS 22/23 Damansara Jaya 47400 PJ MY, Jalan SS 22/23, 47400
Petaling Jaya, Selangor, 47400
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 017-278 7228
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

BTIDESIGN Sdn Bhd terletak di Petaling Jaya, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Dekorasi Dalaman.
industri
Servis Rumah »  Dekorasi Dalaman
Terlibat dalam:
Interior Construction Contractor, Dekorasi Dalaman
Kod ISIC
4390, 7410

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk BTIDESIGN Sdn Bhd?

Nombor telefon BTIDESIGN Sdn Bhd ialah 017-278 7228.
Q2

Dimanakah lokasi BTIDESIGN Sdn Bhd?

BTIDESIGN Sdn Bhd berlokasi di B-16-06, Tower B, Complex Atria Damansara, Selangor D.E Jalan SS 22/23 Damansara Jaya 47400 PJ MY, Jalan SS 22/23, 47400, Petaling Jaya.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk BTIDESIGN Sdn Bhd?

Anda boleh menghubungi BTIDESIGN Sdn Bhd dengan nombor telefon ini 017-278 7228.
Q4

Apakah alamat laman sesawang (URL) BTIDESIGN Sdn Bhd?

Laman sesawang untuk BTIDESIGN Sdn Bhd ialah www.designs.my.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

B-16-06, Tower B, Complex Atria Damansara, Selangor D.E Jalan SS 22/23 Damansara Jaya 47400 PJ MY, Jalan SS 22/23, 47400 Petaling Jaya, Selangor, 47400
+

Perniagaan di Poskod 47400

Perniagaan di 47400: 11,782
47400 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Restaurants:  17%
Professional Services:  17%
Lain-lain:  44%

Harga

murah:  47%
sederhana:  44%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  5%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  80%
12:  8%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Damansara Intan:  11%
Damansara Jaya:  13%
Damansara Utama:  40%
Kampung Sungai Kayu Ara:  8%
Taman Sea:  8%
Lain-lain:  20%
+

Menulis ulasan