Brilliant Ocean Spear Trading

Maklumat Untuk Berhubung

Brilliant Ocean Spear Trading
27, Jalan Imj 4, Taman Perindustrian Malim Jaya, 75250 Malim, Melaka, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 06-334 4555
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Fishing Store
Kod ISIC
4773

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Brilliant Ocean Spear Trading?

Nombor telefon Brilliant Ocean Spear Trading ialah 06-334 4555.
Q2

Dimanakah lokasi Brilliant Ocean Spear Trading?

Brilliant Ocean Spear Trading berlokasi di 27, Jalan Imj 4, Taman Perindustrian Malim Jaya, 75250 Malim, Melaka, Malaysia.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Brilliant Ocean Spear Trading?

Anda boleh menghubungi Brilliant Ocean Spear Trading dengan nombor telefon ini 06-334 4555.
Q4

Apakah alamat laman sesawang (URL) Brilliant Ocean Spear Trading?

Laman sesawang untuk Brilliant Ocean Spear Trading ialah www.brilliant-tackle.com.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

27, Jalan Imj 4, Taman Perindustrian Malim Jaya, 75250 Malim, Melaka, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 75250

Perniagaan di 75250: 9,170
75250 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Restaurants:  14%
Automotive:  11%
Industry:  11%
Lain-lain:  41%

Harga

sederhana:  52%
murah:  46%
Mahal:  2%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

6:  72%
12:  11%
16:  6%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Plaza Pandan Malim:  6%
Taman Malim Jaya:  27%
Taman Teknologi Cheng:  6%
Lain-lain:  61%
+

Menulis ulasan