Blink Studio

Maklumat Untuk Berhubung

Blink Studio
132A Off, G07 Petalz Residence 2 Jalan 1, Old Klang Rd, 58000 Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 012-658 5183
Telefon: 03-2110 0076
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Perkhidmatan Tempatan
Terlibat dalam:
Photography Studio
Kod ISIC
7420

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Blink Studio?

Nombor telefon Blink Studio ialah 012-658 5183.
Q2

Dimanakah lokasi Blink Studio?

Blink Studio berlokasi di 132A Off, G07 Petalz Residence 2 Jalan 1, Old Klang Rd, 58000 Kuala Lumpur, Malaysia.
Q3

Apakah hari Blink Studio dibuka?

Blink Studio ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–6:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Blink Studio?

Anda boleh menghubungi Blink Studio dengan nombor telefon ini 012-658 5183.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Blink Studio?

Laman sesawang untuk Blink Studio ialah www.blinkstudio.com.my.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

132A Off, G07 Petalz Residence 2 Jalan 1, Old Klang Rd, 58000 Kuala Lumpur, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 58000

Perniagaan di 58000: 4,991
58000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  27%
Restaurants:  16%
Professional Services:  12%
Lain-lain:  46%

Harga

murah:  46%
sederhana:  38%
Sangat Mahal:  10%
Mahal:  6%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  80%
12:  7%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Mid Valley City:  32%
Seputih:  14%
Taman Bukit Desa:  5%
Taman Seputeh:  7%
Taman Sri Sentosa:  15%
Lain-lain:  26%
+

Menulis ulasan